YOĞUN BAKIM

YOĞUN BAKIM

YOĞUN BAKIM

YOĞUN BAKIM

HASTALIK VEYA TRAVMA SONUCU YAŞAM FONKSİYONLARI İLERİ DERECEDE BOZULMUŞ OLAN VEYA HER AN BOZULMA RİSKİ TAŞIYANLAR KRİTİK HASTA OLARAK TANIMLANIR.

KRİTİK HASTALARDA, SOLUNUM VE DOLAŞIM GİBİ YAŞAMSAL FONKSİYONLARIN GELİŞMİŞ CİHAZLAR VE MODERN TEDAVİ YÖNTEMLERİ İLE DESTEKLENMESİ SIKLIKLA UYGULANAN BİR YÖNTEMDİR.

DESTEK İHTİYACI OLMAYAN AMA GENEL DURUMU HER AN BOZULABİLECEK KRİTİK HASTALAR İÇİNSE SÜREKLİ OLARAK YAKIN GÖZETİM ALTINDA TUTULARAK GEREKLİ MÜDAHALELERİN VAKİT KAYBETMEDEN YAPILABİLMESİ SAĞLANIR.

YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ ,TIBBİ TEDAVİ VE HASTA BAKIMI AÇISINDAN DİĞER HASTANE HİZMETLERİNDEN AYRICALIK TAŞIYAN, YERLEŞİM BİÇİMİ ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ,  YÜKSEK TEKNOLOJİLİ TIBBİ CİHAZLAR VE ÖZEL EĞİTİMLİ TIBBİ PERSONELLE DONATILMIŞ BÖLÜMLERDİR.

HASTANEMİZ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ TAM DONANIMLI OLUP TÜM KRİTİK HASTALARA İLERİ TEKNOLOJİ YARDIMIYLA ETKİN VE KALİTELİ HİZMET SUNMAKTADIR.

PROFOSYENEL, DENEYİMLİ , UZMAN DR VE SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN OLUŞAN EKİBİMİZ HASTALARIMIZA ETİK KURALLARA BAĞLI ,MULTİDİSİPLİNER BİR ÇALIŞMA  ANLAYIŞIYLA HİZMET VERMEKTEDİR.

YOĞUN BAKIM ÜNİTEMİZDE ETKİN ENFEKSİYON KONTROL PROGRAMI UYGULANMAKTADIR.